Lista aktualności Lista aktualności

Choinki pachnące lasem - najlepiej prosto od leśnika

Nadleśnictwo Rudka informuje, iż sprzedaż choinek w bieżącym roku będzie prowadzona od poniedziałku do piątku w następujących punktach:

 

Kupując choinkę w leśniczówce otrzymamy tylko paragon, by otrzymać  fakturę trzeba odwiedzić siedzibę nadleśnictwa w Rudce, przy ul. Olendzkiej 31.

Zachęcamy do zakupu żywych choinek na święta Bożego Narodzenia. Naturalna choinka jest ekologiczna, w przeciwieństwie do jej plastikowego odpowiednika.  Średnio w ciągu roku statystyczny Polak „produkuje”  kilkadziesiąt kilogramów tworzyw sztucznych. Żywa, pachnąca i całkowicie ekologiczna choinka jest doskonałą alternatywą dla tworzysz sztucznych. Jednocześnie informujemy, że istnieje możliwość samodzielnego wyboru rosnącego drzewka na plantacji choinkowej w Korycinach. Należy jednak pamiętać o zabraniu narzędzia do wycięcia drzewka – siekiery lub piły do drewna. Wspólne poszukiwania i wycinanie swojej choinki to przede wszystkim dobra zabawa i przygoda dla całej rodziny. Serdecznie zapraszamy po swoje wymarzone drzewko już od 7 grudnia na plantację choinkową w Gospodarstwie Szkółkarskim Koryciny (gmina Grodzisk, powiat siemiatycki).

Szacowana liczba choinek przeznaczonych do sprzedaży wg. gatunków, wysokości i cen.